Фото

Чудові прикраси україночок

24.05.2024

веночек детскийВ Україні відзначається День вишиванки. Багато століть українці боролись за свою свободу! Українські воїни, захисники та волонтери щодня воюють за вільну Україну та вірять, що наступний день вишиванки пройде у мирній країні.

Дивитися фото

Квіткове та стрічкове

20.08.2023
венок пара Які б хмари не збиралися над головою - попереду СОНЦЕ та ПЕРЕМОГА!
Родючій, щедрий, рідний край
І мова наша солов’їна.
Люби, шануй, оберігай
Усе, що зветься Україна

Дивитися фото

Найкраще

14.05.2023
ТамараНова колекція віночків - для виступів, весілля та українських свят. Вінок символізує плодоношення землі, жіноче начало, таємніцю життя. Такий аксесуар підкреслює жіночність та природну красу!
Дуже вдячна красуні Федорей Тамарі за яскраву фотосесію!
Можна замовити квітковий віночок до будь-якого вбрання!

Дивитися фото

Незламні, незалежні та мужні

22.03.2023

Незалежність Україна нездоланна! З надією на мирне майбутнє!

Нова колекція віночків присвячена українським дівчатам та жинкам, які так само мужньо виборюють нашу свободу як і чоловіки!

Україна понад усе!

 

Дивитися фото

Мавка - лісова красуня

20.02.2023

Венок МавкаМавка — тонкостанна, струнка, звабливі очі, довгі вії, брови-стріли. Має розкішне довге волосся.  Голову Мавки завжди прикрашає вінок. Якщо Мавка лісова — то вінок сплетено з листя дерева, у якому вона живе: верби, липи, клену, осики тощо. Якщо Мавка польова (лугова або степова) — її вінок буде з польових квітів. Якщо гірська — то з квітів гірських. Дівчина-Мавка завжди  ходить босоніж i її легко сплутати зі звичайною дівчиною.

Дивитися фото